یکی از محصولاتی که فروشگاه اینتکس بصورت تخصصی در زمینه آن فعالیت دارد چادر مسافرتی کوهنوردی است، این چادر ها برای استفاده هایی همچون کوهنوردی و پیاده روی مناسبند چرا که وزن و حجم یک چادر کوهنوردی بسیار کم بوده و براحتی قابل حمل است، باید دانست انتخاب یک چادر مسافرتی مناسب جهت استفاده در کوه میتواند باید با توجه به نیاز و تعداد افراد صورت گیرد: چادر مسافرتی دو نفره برای دو نفره، سه نفره برای سه نفر و هر چه این تعداد بالا تر رود بهمین نسبت افزایش یابد، البته باید دانست این چادر ها معمولا تا 4 نفر تولید میشوند و از این سایر به بعد وزن آنها بالا میرود، از شرکت های معروفی که در زمینه تولید چادر مسافرتی کوهنوردی فعال هستند میتوان به پاویلو بست وی، کلمن، کلمبوس و ... اشاره داشت. یکی از لوازم مورد نیاز جهت کمپ ها چادر های مسافرتی کمپپینگ است، این چادر ها در طرح های مختلفی برای سلیقه های گوناگون ساخته شده است و اصولا این نوع چادر باید تامین کننده  نیاز های زیادی برای افراد سفر ها و کمپ ها باشد، با توجه به نیاز هر گروه جهت کمپینگ ها میتوان از این چادر ها استفاده کرد، از انواع این چادر ها میتوان به چادر های کمپینگی کلمن، پاویلو بست وی و انواع چادر های ضد آب اشاره کرد.

چادرهای کمپینگ مناسب افرادی که به کمپ و کوهنوردی علاقه دارند، برای مدتی در فضای باز اقامت دارند و برای گذراندن اوقات خود در فضای بیرون، استراحت و خوابیدن نیاز به یک چادر حرفه ای دارند.

مقدار:
315,000 تومان

یکی از واحبات کوهنوردان و مسافران چادر مسافرتی است. اگر قرار باشد که شب را در کوهستان و یا طبیعت سپری کنید اهمیت چادر مسافرتی را خواهید دانست. ما در اینتکس سایت بهترین چادرهای مسافرتی را از بزرگترین برندها و شرکت ها برایتان آماده کرده ایم تا شبی آرام و لذت بخش را برای شما علاقمندان و کاربران فراهم کنیم.

مقدار:
165,000 تومان

این چادر بسیار با کیفیت بوده و از مواد اولیه بسیار مرغوبی تهیه شده که دوخت بسیار تمیزی در قسمت درزهای چادر مسافرتی دیده میشود، چادر مسافرتی سایبان دار محصول شرکت بست وی و پاویلو میباشد.

مقدار:
بالا