چادر هایی که داخل آنها از سازه های فنری و فایبرگلاسی تشکیل شده که این سازه بصورت دایره ای شکل جمع میشوند چادر فنری نام دارند، باید گفت این چادرها در زمان کوتاهی جمع و باز میگردند ولی حجم بسته بندی آنها زیاد است، و بدلیل اینکه بسته بندی آنها با فرم دایره ای شکل است مقداری جاگیر تر از چادر های عصایی میباشند، چادر های فنری معمولا ساخت دو کشور ایران و یا پین است، چادر فنری پاویلو بست وی در برابر نفوذ آب مقاوم بوده و از کیفیت بیشتری برخوردار است.

80,000 تومان

یکی از ساده ترین چادر های مسافرتی تولید شده تا به امروز چادر های مسافرتی با سازه فنری میباشند که در مدت زمان کمتر از 30 ثانیه قابل راه اندازی است و قیمت مناسبی نیز دارد.

مقدار:

قیمت چادرهای مسافرتی فنری بسیار مناسب بوده و با توجه به ابعاد، کیفیت ساخت و مرغوبیت پارچه متغیر است. هم چنین این چادرها در سایزهای مختلفی تولید میشوند که برای خانواده ها با انواع جمعیت مناسب میباشند.

مقدار:

چادرهای مسافرتی فنری، بسیار سبک و ارزان قیمت بوده، از ساده ترین انواع چادرهای مسافرتی میباشند. به راحتی قابل نصب و راه اندازی میباشند. کیفیت و مرغوبیت جنس چادرهای فنری و ابعاد آنها در قیمت آنها تاثیر گذار است.

مقدار:
100,000 تومان

بزرگترین چادر مسافرتی فنری است که مناسب برای نشستن 12 نفر مناسب است، برای یافتن نفرات به صورت خوابیده باید ظرفیت افراد نشسته را نصف کرد.

مقدار:
بالا