چادر مسافرتی اتوماتیک نوعی از چادر های مسافرتی است که براحتی در کمتر از 2 دقیقه قابل نصب است، این چادرها سازه نصب شده روی بدنه دارند و تماماً پایه های آنها را براحتی میتوان نصب کرد، چادر مسافرتی اتوماتیک در دو برند مختلف چادر مسافرتی اتوماتیک کیت )kit( که همان شرکت چادرسازی خاوران است و چادر مسافرتی اتوماتیک فیت )fit( یا هما شرکت تولیدی چادر فخر ایران میباشد تولید شده و بهمراه گارانتی و خدمات پس از فروش توزیع میگردند.

طراحی بسیار شیک و زیبا ، کیفیت عالی و بسیار خوش ساخت چادر کیت و البته استفاده آسان و بسیار کاربردی همراه نصب و جمع آوری سریع در 1 دقیقه، آن را به یکی از محبوب ترین چادرهای اتوماتیک تبدیل کرده است.

مقدار:

پوش دوم چادر کیت جداگانه عرضه شده و قابل خرید میباشد که موجب جلوگیری از برخورد مستقیم قطرات باران و یا نور خورشید میگردد و ازاین روطول عمر چادر را افزایش میدهد.

مقدار:

چادر های مسافرتی اتوماتیک نسل جدیدی از چادرهای مسافرتی میباشند که براحتی و در مدت زمان کوتاهی باز و بسته میشوند و وسیله ای مناسبی برای مسافرت های شماست.

مقدار:

این چادر از نوع اتوماتیک بوده که براحتی قابل نصب و جمع میباشد. هم چنین این چادر دارای یک پوش برای مقاومت در برابر نفوذ آب دارد.

مقدار:

این چادر اتوماتیک بوده که مشتریان به علت باز و بسته شدن بسیار راحت آن این چادر را خریداری میکنند که نیازی به نصب و راه اندازی دشوار ندارد.

مقدار:
بالا