تشک بادی

همانطور که گفتیم این نوع تشک بادی از جنس pvc و پلاستیک بوده برای بیمارانی که زخم بستر دارند مورد استفاده قرار میگیرد و ویژگی مهم این نوع تشک بادی سلولی بودن آن است باعث میشود وزن بیمار در تمام سطح تشک بادی پخش شود و فشار به قسمت خاصی وارد نشود تا زخم بستر وی خوب شود.

تشک مواج سلولی یکی از مدل تشک های مواج میباشد، این تشک مواج به وسیله یک کمپرسور قوی باد را به تشک منتقل میکند و مناسب برای افرادی است که وزن بالاتری داشته و یا مدت زمان بستری بیشتری دارند.

مقدار:

منافذ ریز لیزر در این تشک به این شکل است که هنگام گردش هوایی با مقدار خیلی جزئی از خود به بیرون میدهند، بدین ترتیب هوا زیر بیمار جریان داشته و از ایجاد زخم بستر جلوگیری کرده و اگر زخم ایجاد شده باشد به بهبود سریعتر زخم کمک میکند.

مقدار:

تشک بادی مواج فوق تخصصی با بالاترین قابلیت ها در حال حاضر بهترین و با کیفیت ترین تشک بادی مواج در نوع خود میباشد که برای بیمارانی که بطور کامل در بستر هستند توصیه میشود. در صورت خرابی سلول ها سیستم هشداری و شنیداری این تشک بادی مواج افرادی که از بیمار مراقبت میکنند را آگاه میسازد.

مقدار:

 

بالا

تشک بادی

تخت بادی

استخربادی

    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

    
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...