انواع تخت بادی (تخت خواب بادی) اینتکس و بست وی

تقسیم بندی انواع تخت خواب بادی intex و best way

تخت خواب بادی ساده یا موازی : این تخت خواب بادی در دو سایز یکنفره و دو نفره ساخته میشود که به علت بافت ساده و ساختار داخلی موازی که دارند با این اسم شناخته میشوند، بافت های داخلی به چندین قسمت تقسیم میشوند، لایه ها بصورت موازی از پایین به بالای این تخت در قسمت طول میباشد. وظیفه این لایه تقسیم باد میان لایه های بالایی و زیرین تخت خواب بادی است و هر قسمت فشار خاصی را تحمل میکند.

تخت بادی خوشخواب : این تخت بادی با طرح خوشخواب بوده که در دو نوع تک نفره خوشخواب و دو نفره خوشخواب تولید میشود . بطور کلی بافت شلوغ تری نسبت به تخت بادی ساده را دارد. این تخت بادی تقسیم باد بیشتری را نسبت به تخت خواب بادی ساده را دارد و بافت داخلی آن بطور ضربدری و یا دایره ای میباشد که به قسمت پایین خود وصل شده است. لایه های داخلی این تخت خوابها توسط بافت های ضربدری به یکدیگر راه دارند.

تخت بادی فوم دار : تخت خواب بادی فومی در سایز دو نفره تولید میشود. این تخت بادی بسیار نرم تر و راحت تر از سایر محصولات شرکت اینتکس میباشد زیرا در سطح ریه آن از فوم طراحی شده است. سطح رویه این محصول صاف و منظم است و هیچ گونه برآمدگی در روی آن مشاهده نمیشود و به این علت با دیگر محصولات تفاوت دارد.لایه ها داخلی یک تخت خواب بادی از پی وی سی بوده که درقسمت طولی تخت خواب قرار گرفته اند.

تخت بادی الیاف دار: این تخت خواب بادی در دو نوع تک نفره و دو نفره ساخته  میشود و در بافت های داخلی آن از الیاف های پلیستر استفاده میشود که در نوع تخت خواب بادی لایه های پلاستیکی که به صورت نوار های یک دست و منظم بودند حذف میشود و جای خود را به این نوار ها که به طور نخ های عمود در هر لایه از تخت بادی دو قسمت بالا و پایین را به هم وصل میکند. عملکرد و ویژگی این تخت خواب بادی با سایر محصولات متفاوت میباشد به این صورت که چون فاصله ای بین هر نخ پلیستر با نخ دیگر وجود دارد باد میان آنها رفت و آمد دارد که موجب استحکام و ثبات بیشتر تخت میشود. هنگامیکه به قسمتی از تخت فشار وارد میشود فقط همان یک تار پلیستر صدمه میبیند و چون با تار بعدی ربطی ندارد سبب میشود که آسیب به قسمت دیگر وارد نشود. این تخت خواب بادی یکی از جدیدترین محصولات شرکت بست وی و اینتکس میباشد.

بالا