موتور قایق بنزینی پارسان، سیل، یاماها و سوزوکی

از دسته بندی های موتور قایق میتوان به موتور قایق بادی یا فایبر گلاسی اشاره کرد، این موتور ها بسته به توان قایق انتخاب شده که باید شرایط استفاه از این محصول نیز سنجیده شود چرا که موتر های قایق برای استفاده هایی همچون ماهیگیری و تفریح و ... استفاده میشود، از میان تمامی شرکت های موتور ساز برای قایق های بادی، شرکت موتور سازی پارسان با قطعات و خدمات پس از فروشی که دارد توانسته رقبای خود را کنار زند، چرا که شرکت هایی مثل یاماها و سوزوکی یا مرکوری دیگر نمایندگی ای در ایران نداشته و بعد از خرید دچار مشکلاتی غیر قابل حل خواهند شد.

59,000 تومان

کیت نصب موتور برقی و بنزینی محصولی از شرکت اینتکس مقاوم و مناسب برای قایق های بادی همین شرکت با بسته بندی کم حجم، از جنس پلاستیک که در آب نمیپوسد.

مقدار:

موتور دو اسب پارسان با کیفیت و قیمتی مناسب برای انواع قایق های بادی، به راحتی قابل حمل بوده و در ماهیگیری و یا تفریح همراه شما خواهد بود و از قدرت بسیار مناسبی برای حرکت دادن انواع قایق های بادی برخوردار است.

مقدار:

موتور 3.6 اسب پارسان با کیفیت و قیمتی مناسب برای انواع قایق های بادی به راحتی قابل حمل بوده و دارای دو حالت حرکت به جلو و خلاص بوده که از قدرت بسیار مناسبی برای حرکت دادن انواع قایق های بادی بهره می برد.

مقدار:

موتور 5 اسب پارسان با کیفیت و قیمتی مناسب برای قایق های بادی فایبر گلاسی یا جیمینی سبک، دارای سه حالت حرکت به جلو، عقب و خلاص بوده که از قدرت بسیار مناسبی برای حرکت دادن قایق های بادی بهره می برد.

مقدار:

موتور 8 اسب پارسان، این موتور بسیار پر قدرت، محصول شرکت پارسان، با کیفیت و قیمتی مناسب، دارای سه حالت حرکت به جلو، عقب و خلاص بوده، مناسب برای قایق های جیمینی 3 نفره به بالا میباشد.

مقدار:

موتور 15 اسب پارسان، این موتور بسیار پر قدرت، محصول شرکت پارسان، با کیفیت و قیمتی مناسب، دارای سه حالت حرکت به جلو، عقب و خلاص بوده، مناسب برای قایق های جیمینی 5 نفره به بالا و قایق های فایبرگلاسی میباشد.

مقدار:

موتور 25 اسب پارسان، این موتور بسیار پر قدرت، محصول شرکت پارسان، با کیفیت و قیمتی مناسب، دارای سه حالت حرکت به جلو، عقب و خلاص بوده، مناسب برای قایق های جیمینی 6 کف آلمینیوم و قایق های فایبرگلاسی میباشد.

مقدار:

 

بالا

تشک بادی

تخت بادی

استخربادی

    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

    
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...