تشک بادی یک نفره اینتکس و کامفورت بست وی

یکی از سایز های تولید شده تشک های بادی توسط شرکتهای بادی ساز تشک بادی یک نفره است، این تشک در دو سایز کوچک و بزرگ تولید میشود که هر کدام بسته به نوع استفاده افراد مناسب میباشد، تشک های بادی یک نفره از دو نوع پمپ دار و بدون پمپ ساخته میشوند که این محصولات بادی براحتی توسط این پمپ قابل باد کردن میباشند، نکته ای که در مورد این تشک ها باید گفته شود اینست که تنها با پمپ های باد اینتکس و بست وی قابل باد کردن میباشند، یعنی این محصولات را نمیتوان با پمپ باد ماشین و ... باد کرد، تشک بادی یک نفره قیمت های متفاوتی دارد که این اختلاف قیمت بدلیل بافتهای داخلی این تشک هاست، در زیر انواع تشک بادی یکنفره با توضیحات کامل موحود است.

90,000 تومان

این تشک بسیار سبک و قابل حمل بوده و سطح رویی کامفورت آن هم چنین پمپ پدالی که همراه خود دارد باعث اختلاف قیمت آن نسبت به سایر نمونه های مشابه میباشد.

مقدار:
55,000 تومان

این سایز از تشک بادی بدلیل کوچک بودن بیشتر انتخاب افرادی است که نیاز بهمراه داشتن یک وسیله خواب در مسافرت ها و چادر ها با قیمتی مناسب و ارزان دارند.

مقدار:

تشک عرض 99 اینتکس با کیفیت عالی و عریضتر با قیمت مناسب و روکش مخملی نرم و راحت محصولی از شرکت اینتکس میباشد.

مقدار:

این تشک بادی یک نفره، بسیار سبک و قابل حمل بوده، بسیار مناسب برای مسافرت یا کمپینگ، سطح رویی کامفورت آن بسیار راحت بوده و سبب افزایش کیفیت خواب میگردد.

مقدار:
270,000 تومان

این تشک بادی مناسب برای تمامی مکانها، همراه با پمپ برقی متصل، و یک پتو کیسه خواب، بسیار سبک، قابل حمل و نقل، با نصب و جمع آوری آسان میباشد، بهترین گزینه برای گذراندن شب هنگام سفر در طبیعت است.

مقدار:

تشک بادی نوجوان، در رنگ بندی زیبا و جذاب، مناسب با روحیات نوجوانان، بسیار سبک، قابل حمل و نقل، با نصب و جمع آوری آسان میباشد.

مقدار:

تشک بادی یکنفره، به رنگ سبز، دارای سطح رویه کامفورت، بدلیل همراه داشتن یک پمپ پدالی بسیار مناسب برای افرادی که قصد سفر دارند و نیاز به وسیله مناسبی هنگام خواب جهت سپری کردن شب و رفع خستگی دارند.

مقدار:
60,000 تومان

تشک بادی رنگی مناسب استفاده کودکان و نوجوانان، جهت استفاده دائم یا موقت، در منزل، اتاق خواب، ویلا و یا مسافرت ها میباشد.

مقدار:

تشک کمپینگ بسیار کارآمد، جهت استفاده در چادر های مسافرتی و حتی روی آب بسیار کارآمد با قیمتی مناسب میباشد.

مقدار:
بالا