مزیت های تخت خواب بادی

قیمت این تخت خواب بسیار ارزان است! یک تخت خواب خارجی با تشک قیمتی بسیار بالا تر از تخت بادی شرکت اینتکس دارد و همچنین اینتکس یک برند جهانی است و قابل مقایسه با هر تخت خوابی نیست.

تخت بادی فضای کمی را اشغال میکند و برای حمل و نقل یک تخت بادی به هر مکانی احتیاج به هیچ وسیله ی دیگری نیست، حتی یک تخت خواب بادی را میتوانید با دست حمل کنید.

از ویژگی های مهم یک تخت بادی این است که احتیاجی به تشک نیست، جنس رویه تخت بادی از جیر یا مخمل میباشد که ضمن زیبایی از تعریق بدن جلوگیری میکند.

تخت بادی تعمیر هم میشود! اگر تخت شما آسیبی ببیند( سوراخ یا پنچر شود) خودتان براحتی میتوانید آنرا تعمیر کرده و یا به نمایندگی مربوطه اینتکس برده و تخت شما را تعمیر میکنند. تعمیرات این محصول شاید در همان لحظه و در صورتیکه زیاد باشد 2 الی 3 روزه تعمیر میشود.

بسیار از پزشکان تخت خواب بادی شرکت اینتکس را تایید میکنند چون این تخت بادی به وسیله باد و لایه های داخلی  بروی سطوح مختلف بدن تقسیم باد میکند، اکثر این تخت خواب ها در بیمارستان ها و مصارف پزشکی مانند تشک مواج بادی کاربرد دارند.

پر و خالی شدن یک تخت بادی نهایتا در 5 دقیقه انجام میگیرد یعنی یک بسته بندی ای که در حد یک ساک کوچک است تبدیل به یک تخت خواب دو نفره یا یک نفره با ابعادی در حدود دو متر میشود، یکی از ویژگیهای پمپ باد تخت خواب در این است که میزان برق مصرفی آن بسیار کم است، شاید در حدود یک لامپ کم مصرف باشد.

اکپر مدلهای تخت خواب بادی را میتوان با یکدیگر سِت کرد چرا که با دو سایز یک نفره و دو نفره تولید میشوند.

بالا