چادر بازی کودک در دو نوع مختلف چادر بازی پلیستری و چادر بازی بادی تولید میشود این چادر ها مناسب برای استفاده در منزل و خارج منزل بوده و جهت سرگرم شدن کودکان و همچنین نگهداری لوازم آنها بسیار کاربرد دارد، این چادر های بازی قسمت ارزان و مناسبی داشته و برای هدیه دادن نیز مناسب هستند، کلبه بازی بادی نیز وسیله ای کم جا با قابلیت نصب سریع است، این محصولات ساخت اینتکس و بست وی بوده و چندین مدل چادر بازی کودک نیز در این صفحه موجود است.

70,000 تومان

چادر بازی کالایی بسیار جذاب با رنگبندی مناسب و کودک پسند تا تاثیر بسیار خوبی در روحیات فرزند شما بگذارد، بیشتر مورد علاقه پسر بچه ها، هم چنین فضای مناسبی برای بازی کودک میباشد، که با داشتن ابعادی جمع و جور براحتی در اتاق کودک و منزل قابل استفاده میباشد.

مقدار:
70,000 تومان

چادر بازی کالایی بسیار جذاب با رنگبندی مناسب و کودک پسند تا تاثیر بسیار خوبی در روحیات فرزند شما بگذارد، مورد پسند دختر خانم ها و آقا پسرها، هم چنین فضای مناسبی برای بازی کودک میباشد، که با داشتن ابعادی جمع و جور براحتی در اتاق کودک و منزل قابل استفاده میباشد.

مقدار:
70,000 تومان

چادر بازی کالایی بسیار جذاب با رنگبندی مناسب و کودک پسند تا تاثیر بسیار خوبی در روحیات فرزند شما بگذارد، مورد پسند دختر خانم ها و آقا پسر ها، هم چنین فضای مناسبی برای بازی کودک میباشد، که با داشتن ابعادی جمع و جور براحتی در اتاق کودک و منزل قابل استفاده میباشد.

مقدار:

چادر بازی کودک با طراحی شیک و چشم گیری که دارد نظر کودکان عزیزتان را به خود جلب نموده و با خرید این کلبه بازی کودک اینتکس می توانید بهترین سرگرمی را در منزل خود برای دلبندانتان ایجاد نمایید و به او هدیه دهید.

مقدار:

استفاده از رنگ بندی شاد و اشکال هک شده بر روی این کالا باعث افزایش علاقه فرزند شما نسبت به این محصول خواهد شد. هم چنین استفاده از اشکال کودک پسندانه ای بر روی این کالا سبب شده تا در روحیات فرزندان شما تاثیر خوبی بگذارد.

مقدار:
65,000 تومان

چادر بازی کالایی بسیار جذاب با رنگبندی مناسب و کودک پسند تا تاثیر بسیار خوبی در روحیات فرزند شما بگذارد، بیشتر مورد پسند دختر خانم ها، هم چنین فضای مناسبی برای بازی کودک میباشد، که با داشتن ابعادی جمع و جور براحتی در اتاق کودک و منزل قابل استفاده میباشد.

مقدار:
بالا