انواع و مدل های مختلف تشک بادی


استفاده از تشک باید در انواع و مدل های مختلف امروزه در سرتاسر دنیا بسیار رایج شده است. تشک بادی در صرفه جویی در جا و زمان بسیار مفید بوده . مزیت های بسیاری نسبت به تشک های معمولی دارد. راحتی استفاده در ادارات، سازمان های تجاری، منازل و ... و جاگیر نبودن و جابجایی راحت این نوع تشک ها از جمله مزیت های تشک بادی بشمار می آید. تشک بادی به دلیل وزن سبک و امکان حمل و نقل و جابجایی آسانی که دارد به راحتی میتوان از آن در مسافرت ها و هر جایی که در ذهنمان باشد استفاده کرد. سبک بودن تشک بادی از جمله مواردی است که باعث ترغیب افراد برای خرید تشک بادی شده است چون به راحتی میتوان با باد کردن تشک بوسیله پمپ های بادی، در هر کجای منزل یا محل کار تشک را مستقر کرد بدون اینکه لازم باشد جایی را برای آن خالی کرد یا نیاز به جابجایی وسایل و تغییر چیدمان منزل باشد.
تشک بادی بوسیله پمپ بادی باد شده و به این جهت نیازی به فنر در ساختار داخلی آن نیست چون بطور طبیعی با پر شدن باد، حالت فنری به خود میگیرد و برای استفاده در منازل بسیار مناسب است از این جهت که از تشک بادی بعنوان تخت نیز میتوان استفاده کرد با این تفاوت که تشک بادی ارتفاع پایین تری نسبت به تخت بادی دارد.
در بیمارستان ها  و مراکز درمانی نیز تشک بادی کاربرد زیادی دارد و از تشک بادی مواج بسیار استفاده میشود. بخصوص برای بیماران عضلانی و پوستی پزشکان توصیه میکنند تا اینگونه بیماران در منزل خود از تشک بادی مواج برای خواب استفاده کنند. پزشک معالج بسته به نوع بیماری، تشک بادی را پیشنهاد میدهد. لازم به ذکر است بدانید میزان باد تشک بادی در درمان بیماری بسیار موثر است که این میزان فشار باد تشک نیز توسط پزشک تعیین میشود.

 

تشک بادی

 

بالا

تشک بادی

تخت بادی

استخربادی

    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

    
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...