تشک بادی تکنفره


تشک بادی های تکنفره در انواع مختلف ساده، مخمل، طبی(کانفورت) و تلفیقی تولید میشوند. تشک بادی تکنفره علاوه بر مصارف معمول خانگی بجای تشک های معمولی قدیمی، برای استفاده بیمارانی که به دردهای استخوانی و ضعف عضلانی دچار هستند یا در معرض زخم بستر قرار دارند بسیار مناسب است. تشک بادی تکنفره  در طرح ها و ابعاد متوعی تولید و روانه بازار میشوند بعنوان مثال تشک بادی با طرح و سایز مناسب کودکان و نوجوانان و نیز تشک بادی مناسب بزرگسالان.

تشک بادی تکنفره از نظر ارتفاع تشک در دو نوع تشک بادی با ارتفاع بلند و تشک بادی تکنفره با ارتفاع کوتاه تولید و عرضه میشوند. تشک بادی تکنفره با ارتفاع بلند مناسب برای استفاده همیشگی در منازل برای بزرگسالان با رویه مخمل (جیر) که ضد عرق نیز بوده میباشد و تشک بادی تکنفره با ارتفاع کم نیز مناسب استفاده های موقت در منازل مثلا استراحت و خوابیدن مهمانان است.

تشک بادی تکنفره از نظر ساختار داخلی در دو نوع ساده و خوشخواب با پمپ باد داخلی و یا پمپ باد سرخود تولید و عرضه میشوند که بسیار نرم و راحت است و با کیفیت عالی روانه بازار شده اند. این تشک بادی های تکنفره در رنگها و طرح های مختلف تولید شده و همه این تشک بادی ها به جهت جنس pvc بودن آنها، از نوع ضد تعریق و نیز ضد آب میباشند. رویه برخی از این تشک بادی های تکنفره از چرم یا بزرنتی هستند که زیبایی خاصی به تشک بادی میدهد. برخی تشک بادی های تکنفره خود مجهز به پمپ برقی و برخی نیز دارای پمپ دستی میباشند. تشک بادی تکنفره همه در ابعاد و سایزهای استاندارد تولید شده و بنا به تکفره یا دو نفره بودن تشک ها تحمل وزن بالایی دارند.

تشک بادی

 

بالا

تشک بادی

تخت بادی

استخربادی

    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

    
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...