رویه های تشک بادی و تفاوت در آنها


تشک بادی در رویه های متفاوتی تولید میشوند که هر کدام معایب و ویژگی های خاص خود را دارند. برخی با طراحی و ساختار خاص و متفاوت طرفداران بسیاری دارد اما برخی نیز با قیمتی پایین تر اما طراحی و ساختار کیفیت پایین تر راحتی مورد نیاز را برای استفاده کنندگان آن فراهم نمیکند.
معمولی ترین و ابتدایی ترین نوع رویه موجود در تشک بادی طرح راه راه آن است. این رویه تنها از چند لایه نازک میانی تشکیل شده که این نوع رویه در تشک بادی ارزان قیمت بکارگرفته میشود. در این نوع تشک های بادی لایه های موازی در طول تشک از درون کشیده شده و قسمت های بالایی و پایینی آنرا بهم متصل میکنند.
نوع دیگر رویه های تشک بادی، حالت مواج و برجسته (شبکه ای) است. این نوع رویه در تشک بادی دو نفره مدل 2016 استفاده شده که بسیار با کیفیت بوده و راحتی و آسودگی بسیاری را در هنگام خواب برای افراد به ارمغان می آورد. هوا در این نوع رویه ها در قسمت زیرین رویه تشک بادی به راحتی جریان پیدا میکند.
نوع سوم این رویه ها، طرح استوانه ای است. این طرح پل هایی منظم از بخش زیرین تشک بادی به بالای آن در ارتفاع کشیده شده و سبب مواج شدن تشک بادی شده و راحتی در استفاده بوجود می آورد. معمولا تشک بادی با طرح رویه استوانه ای برای استراحت های طولانی مدت (مثلا استراحت بیماران) بسیار مناسب است.

تشک بادی

 

بالا

تشک بادی

تخت بادی

استخربادی

    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

    
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...