مزایای تشک بادی دو نفره مدلگرد


به جهت تماس مستقیم تشک بادی با سطح زمین و همواره کثیف شدن آن، بر خلاف سایر تشک های قدیمی موجود در بازار، به راحتی شسته شده و تمیز میشود. دیگر مزیت این نوع تشک بادی امکان استفاده از آن روی آب در استخرها و دریاچه ها به جهت pvc بودن کناره ها و کف تشک بادی است.
تشک بادی دو نفره مدل گرد در مسافرت ها به راحتی قابل استفاده و حمل و نقل است. به این طریق که این تشک بادی دو نفره با استفاده از پمپ های شارژی برقی و حتی پمپ های دستی در مدت زمان 5 دقیقه این تشک بادی را آماده کرده و در کنار سواحل دریا، درون چادرهای مسافرتی و ... برای استراحت و خوابی راحت و آسوده از آن استفاده کرد فقط قبل از پهن کردن تشک مطمئن شوید که شیء تیز و برنده در آن محل وجود نداشته باشد . در هنگام باد کردن تشک بادی دو نفره مراقب باشید بیش از حد و یا کمتر از میزان متعادل باد نشود. باد کردن تشک بادی باید به میزان استاندارد تعریف شده باشد تا بیش از حد سفت یا خیلی نرم نباشد که در این صورت راحتی مطلوبی برای فرد به ارمغان نمی آورد.

 

تشک بادی

 

بالا

تشک بادی

تخت بادی

استخربادی

    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

    
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...