مزیت های تخت بادی


تخت بادی دیگر نیازی به تشک ندارد. البته برخی از مدل های آن تشک متصل به تخت و برخی نیز تشک جدا از تخت بادی دارند. به جهت جم بسیار کمی که تخت بادی داشته فضای خیلی کمی را اشغال میکند. با استفاده از تخت بادی بجای تخت خواب های فلزی و چوبی جاگیر و سنگین، دیگر نیازی به انبار کردن رختخواب نیست و جلوه ی زیبایی به محیط میدهد. تخت بادی به جهت دارا بودن حجم کم و قابلیت حمل و نقل آسان، براحتی قابل جابجایی به هر نقطه از منزل یا ویلای شما بوده حتی تخت بادی را میتوان در مسافرت ها نیز با خود بهمراه داشته، آنرا را نصب و استفاده کرد. اغلب مدل های تخت بادی در دو نوع تخت بادی تک نفره و تخت بادی دونفره موجود هستند. تمامی مدل های تخت بادی در صورت سوراخ شدگی و پنچری به راحتی قابل تعمیر هستند و اگر پارگی در تخت بادی زیاد بود میبایست به نمایندگی های مجاز اینتکس برای تعمیر ارسال گردند.
تخت بادی را بدون استرس باد کنید چرا که تخت های بادی تا میزان مورد نیاز باد را به داخل خود راه میدهند و باد مازاد را به جهت وجود سوپاپ هوای تخت بادی به داخل تخت بادی نفوذ پیدا نمیکند و تنها پمپ باد شما روشن میماند.

تخت بادی

 

بالا

تشک بادی

تخت بادی

استخربادی

    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

    
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...