نکاتی در مورد تخت بادی


تخت بادی که از آن تحت عنوان تخت خواب بادی نیز یاد میشود جایگزین مناسب تخت های چوبی و فلزی امروزی که فضای زیادی را اشغال میکنند میباشد. تخت بادی یا همان تخت خواب بادی، در مقابل با تخت های فلزی و چوبی مشابه، وزن بسیار سبک و حجم بسیار کمی دارد ازاین رو امروزه در بسیاری از منازل و ویلاها از این تخت بادی ها استفاده میکنند. چرا که هم وزن خیلی پایین و هم حجم کمی از فضا را اشغال میکنند. به جهت همین حجم اشغالی کم تخت بادی در منازل با متراژ کوچک بسیار پرکاربرد هستند. تخت بادی دارای کیف حمل و نقل است که جابجایی و حمل آنرا آسان تر میسازد. جنس تخت بادی معمولا از PVC بوده و دارای رویه های مختلفی از جمله جیر، فوم و یا مخمل میباشد که هرکدام مزیت خاص خود را برای استفاده دارند.
تخت بادی در انواع متنوعی تولید و روانه بازار میشوند که عبارتند از: تخت بادی تک نفره تک رنگ، تخت بادی تک نفره دو رنگ، تخت بادی تاشو، تخت بادی تخت بادی دونفره با ارتفاع کوتاه و همچنین بلند، تخت بادی تخت بادی خوشخواب، تخت بادی دونفره سلطنتی، تخت بادی طبی الیافدار و ... معمولا اغلب مدل های تخت بادی از جنس جیر تولید میشوند به این صورت که در بعضی مدل ها این جیر سطح رویه تخت بادی را پوشش داده و در برخی نیز دور تخت بادی را فراگرفته است که این امر موجب اختلاف قیمت بین تخت های بادی شده است. اختلاف قیمت بین تخت های بادی دلیل دیگری نیز دارد که آن به پرس های داخلی تخت بادی مربوط میشود به این شکل که در برخی از مدلهای تخت بادی پرس ها بصورت موازی ساده، برخی دیگر الیافدار طبی و برخی نیز خوشخواب طبی میباشد. دیگر علل این اختلاف قیمت ارتفاع تخت بادی و تعداد لایه های داخلی تخت بادی است.
تمامی تخت بادی های وارد شده به کشور قبل از ورود به بازار برای فروش، میبایست در کارخانه های مربوطه تست شده سپس برای فروش وارد بازارهای جهانی شوند ازاین جهت این تخت های بادی دارای استانداردهای روز دنیا هستند.

 

تخت بادی 

 

بالا

تشک بادی

تخت بادی

استخربادی

    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

    
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...