علل توصیه به جایگزینی تشک بادی بجای تشک های معمولی


•    تشک بادی در دو نوع تشک بادی تک نفره و تشک بادی دو نفره تولید و عرضه میشود. تشک بادی با داشتن حجم بسیار کم، فضای بسیار اندکی را اشغال کرده چرا که ابعاد بسته بندی یک تشک بادی نهایتا" به اندازه یک کیف سامسونت بوده و در هر جا و مکانی به راحتی قابل استفاده است. هیچ تشکی در دنیا وجود ندارد که همچین سایز و حجم کم بسته بندی تشک بادی را داشته باشد.
•    تشک بادی علاوه بر حجم کم، وزن بسیار کمی نیز دارد. وزن تشک بادی تک نفره با نوع دو نفره آن در حدود 1 تا 2 کیلوگرم تفاوت دارد. در نتیجه میتوان گفت که تشک بادی به راحتی قابل حمل و نقل است و بدون هیچ محدودیتی میتوان در اکثر جاها آن را مستقر کرد.
•    قابلیت استفاده آسان در مسافرت و دفاتر کاری بگونه ای که در هر جا به راحتی میتوان تشک بادی را پهن کنید و پس از استفاده باد آنرا خالی کرده و جمع کنید و در داخل ساک دستی خود بگذارید.
•    سهولت در استفاده از تشک بادی نیز از دیگر دلایل توصیه شده به استفاده از تشک بادی است به این صورت که تشک بادی را براحتی میتوان با استفاده از هر نوع پمپ بادی اینتکس که در دسترس دارید (پمپ بادی برقی، دستی و یا پدالی) باد کرده و آنرا راه اندازی کنید.
•    تشک بادی رویه مقاومی دارد که ضد تعریق بوده و معمولا از نوع جیر میباشد که روی تشک بادی پرس میشود و راحتی را برای فرد در هنگام خواب فراهم می آورد.
•    در صورت سوراخی با پنچری تخت بادی، براحتی قابل تعمیر بوده و مورد استفاده مجدد قرار میگیرند.
•    تشک بادی بسیار مناسب استفاده بیماران بخصوص بیمارانی که مبتلا به ضعف عضلانی، کمر درد (دیسک کمر، سیاتیک، گودی کمر شدید) و ... میباشد که اغلب موارد از جانب پزشکان نیز به بیمار توصیه میشود.

تشک بادی

 

بالا

تشک بادی

تخت بادی

استخربادی

    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

    
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...