چگونگی استفاده تخت بادی


تخت های بادی با برق کار میکنند یعنی دارای پمپ برق هستند. در سریع ترین زمان ممکن (3 دقیقه) تخت پر از باد میشود و به سرعت هم باد آن تخلیه میشود. اگر خواستید در مناطقی مانند ساحل دریا که دسترسی به برق ندارید از آن استفاده کنید میتوانید از پمپ فندکی ماشین یا تلمبه بادی استفاده کرد.

تختخواب بادی ساده
 سطح بافت داخلی تخت بادی ساده دارای ساختار داخلی موازی هستند که توسط بافت هایی به چند قسمت تقسیم بندی میشوند تا هر قسمت فشار خاصی را متحمل شود.تعدادی لایه از قسمت پایین تا بالای این تخت خواب ها مشاهده می شود که این لایه ها وظیفه تقسیم بندی باد را بین طبقات فوقانی و تحتانی تخت بادی را دارند. تعداد این لایه ها دو تا 4 لایه می باشد.

تخت بادی خوشخواب
تخت بادی خوشخواب دارای بافت داخلی شلوغ تری می باشند. بافت داخلی این تخت خواب ها به صورت ضربدری و یا دایره ای می باشد که هر کدام به طور مستقیم به قسمت پایینی خود متصل است که در حقیقت تقسیم باد بیشتری نسبت به تخت بادی ساده انجام میدهد به همین دلیل به این نوع از تخت بادی, خوشخواب گفته میشود. سطح رویه و کناری این تخت خواب ها از جیر (ضد تعریق) می باشد و تمامی ساختار داخلی این نوع تخت بادی از پی وی سی است.

تخت بادی طرح دار
این تخت خواب ها در حقیقت طرحی بین تخت بادی ساده و خوشخواب دارند که تنها در یک مدل از تخت بادی قابل رویت هستند، در واقع مثل بافت تخت ساده هستند که بصورت شیار های مارپیچی در طول تخت می باشند. سطح کناری بین این تخت از جنس پی وی سی میباشد.
 

بالا