وان حمام روکش دار اینتایم

بررسی: در انبار

بررسی کلی

این وان به علت داشتن یک روکش زیپدار به عنوان وان بادی روکشدار شناخته میشود. این وان ابعاد مناسبی داشته که به صورت خوابیده و نیمه خوابیده در آن استراحت با استحمام کرد، و پس از هر بار استفاده میتوان آن را جمع کرد.

مقدار:

وان بادی روکش دار محصول شرکت اینتایم، دارای ابعادی به طول 160، عرض 84 و ارتفاع 64 سانتیمتر تا بالای پشتی آن میباشد، این وان بادی تا حجم 305 لیتر آب را در خود جای میدهد، مناسب برای استفاده همه سنین میباشد، این وان دارای جا لیوانی بوده و روکش زیپدار آن باعث حفظ دمای آب داخل وان و همچنین جلوگیری از ریختن آب به بیرون از آن میشود، کف این محصول از نوع باد شونده است که نرم بوده وازخستگی هنگام نشستن در وان جلوگیری میکند. پشتی باد شونده جهت راحتی در قسمت نشیمنگاه و دریچه تخلیه مخصوص آب برای خالی کردن هر چه راحتتر آب داخل وان دارد. این محصول دارای سه لایه باد مجزا در بدنه جهت استقامت بیشتر و دریچه های بادی جدا برای پشتی و کف آن و نیز برچسب مخصوص تعمیر و پنچرگیری میباشد، وزن بسته بندی این کالا 2.3 کیلوگرم است از این رو به آسانی قابل حمل و جا به جایی است، لازم به ذکر است این محصول با پمپ های باد اینتکس قابل باد شدن میباشد.

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

 

بالا

تشک بادی

تخت بادی

استخربادی

    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

    
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...