Super User

Super User

یکشنبه, 14 شهریور 1395 ساعت 12:39

تفاوت های تخت بادی و تشک بادی

اکثر مردم تشک بادی را بعنوان تخت بادی میشناسند ولی این دو با هم تفاوت های زیادی دارند که بصورت مختصر این تفاوت های تشک بادی و تخت بادی را برمیشماریم :
1-ارتفاع تخت بادی از ارتفاع تشک بادی خیلی بیشتر است به طوریکه معمولا تشک بادی ارتفاع آن حداکثر 20 سانتیمتر است اما تخت بادی ارتفاع آن مثل تخت فلزی میباشد.
2-معمولا تحمل وزن در تخت بادی بیشتر از تشک بادی است .
3-تشک بادی را میتوان روی تخت های چوبی و فلزی گذاشت اما تخت های بادی به دلیل ارتفاعی که دارند نیازی نیست آن را روی تخت گذاشت و بدلیل ارتفاع و سطح آن دیگر نیاز به گذاشتن تشک روی آن نیست.
4-تخت بادی از لایه های داخلی بیشتری تشکیل شده است.

تخت بادی                      تشک بادی

یکشنبه, 14 شهریور 1395 ساعت 12:36

نحوه بادکردن تخت بادی

یکی از مشکلاتی که خریداران تخت بادی با آن مواجه هستند چگونگی بادکردن تخت بادی و مقدار بادکردن تخت بادی است چون اگر تخت بادی برای اولین بار به طور درست و مقدار کافی باد نشود ممکن است حات و شکل خود را از دست بدهد ، حال در ادامه به طور مختصر نحوه ی صحیح با کردن تخت بادی را توضیح میدهیم.برای باد کردن صحیح تخت بادی اول باید مطمئن شویم که روی زمین هیچگونه وسیله تیز و برنده ای وجود نداشته باشد و سپس روی زمین یک پارچه و یا یک زیر انداز برای آن تدارک میبینیم و بعد از آن پمپ باد را به دریچه هوای تخت بادی متصل میکنیم تا آن را باد کند و باید توجه داشته باشید که پمپ بر روی حالت پمپاژ باشد چون بعضی پمپ ها قابلیت مکش هم دارند و پس از باد شدن و شکل گرفتن تخت بادی پمپ را از دریچه خارج میکنیم و درپوش دریچه را میبندیم و به آرامی بر روی تخت میرویم تا میزان سفتی و نرمی تخت را بسنجیم که اگر تخت بادی زیادی سفت شده بود با بازکردن دریچه اجازه میدهیم تا باد تخت بادی خالی شود و کمی نرم تر شود. 

تخت بادی

یکشنبه, 14 شهریور 1395 ساعت 12:33

تخت بادی

تخت بادی

تخت بادی یکی از محصولات بادی است که مدت زیادی از در بازار ایران عرضه میشود و معمولا پزشکان آن را نیز برای بیمارانی که از کمر درد و یا سیاتیک رنج میبرند توصیه میکنند . تخت بادی دارای انواع مختلفی است که در ادامه انواع آن را نام برده ایم و در قسمت های دیگر سایت نیز انواع تخت بادی را به طور کامل معرفی کردهایم که میتوانید با خصوصیات انواع تخت بادی آشنا شوید و برای خود تخت بادی مناسب را تهیه نمایید .
شرکت ما انواع تخت بادی را با نازلترین قیمت و با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می نماید که در صورت تمایل میتوانید با تماس بگیرید تا مشاوران ما بتوانند برای خرید بهتر یک تخت بادی و یا تشک بادی و یا استخر بادی به شما کمک کنند .
از مزایای تخت بادی نیز میتوان به پرتابل بودن و کم جا و کم هزینه بودن آن اشاره کرد و نیز اینگونه تخت ها به راحتی راه اندازی میشوند .یکی از مشخصه های این محصول نصب و راه اندازی ساده آنهاست، تمامی لوازم ساخته شده از این دست براحتی قابل راه اندازی میباشد، برای راه اندازی تخت بادی چند کاره نیز میتوان پس از سپری کردن چند مرحله ساده آن را باد زده و استفاده نمود. برای این منظور ابتدا تخت بادی چند کاره را با احتیاط از بسته بندی خارج کرده و در محلی تمیز فاقد هرگونه شئ نوک تیز و برنده پهن کنید، سپس محفظه های باد تخت بادی چند کاره را به ترتیب از قسمت جلویی تا پشتی با استفاده از پمپ باد برقی که همراه آن است باد بزنید، سپس درپوش های آن را از پشت محکم ببندید تا از خروج هوای داخل تخت بادی چند کاره دو نفره جلوگیری کند.

 

انواع تخت بادی:

1-تخت بادی یکنفره

2-تخت بادی دونفره

3-تخت بادی چند کاره

4-تخت بادی تاشو

5-تخت بادی خوشخواب

6-تخت بادی طبی و...

تخت بادی

یکشنبه, 14 شهریور 1395 ساعت 12:30

نکاتی جهت نگهداری انواع تشک بادی

1-بر روی سطح تشک بادی نباید فشار و نیروی عمودی وارد کرد.
2-برای مدت طولانی روی تشک ننشینید.
3-با بدن خیس روی تشک دراز نکشید و یا وسیله خیس روی نگذارید چون باعث میشود نم وارد تشک شود.
4-تشک بادی را نزدیک وسایل گرمازا قرار ندهید.
5-هنگام باد شدن تشک بادی روی آن ننشینید چراکه به پمپ باد تشک شما فشار وارد میشود.

تشک بادی

1-قرار دادن تشک بادی در کنار وسایل نوک تیز و برنده باعث میشود که آن وسیله وارد تشک شود و تشک را سوراخ کند.
2-پریدن های مکرر بر روی تشک باعث میشود که لایه های درونی تشک شما سست شده و از لایه های بالایی جدا شده و تشک تغییر حالت پیدا کند که در صورت بروز این مشکل دیگر تشک شما تعمیر نخواهد شد.
3-قرار دادن تشک بادی در نزدیکی وسایل گرمایشی باعث میشود که تشک شما یا آب شود یا تغییر شکل دهد.
4-خیس کردن تشک بادی باعث میشود که نم آب وارد تشک بادی شود و رطوبت بوجود آمده لایه های داخلی تشک را سست کرده و باعث تغییر شکل آن میشود . 

تشک بادی                                                                                    تشک بادی

یکشنبه, 14 شهریور 1395 ساعت 12:22

نحوه بادکردن تشک بادی

تشک های بادی دارای دونوع دریچه هستند یکی دریچه پستونکی و دیگری دریچه سوپاپی که دریچه های پستونکی کوچکتر از دریچه های سوپاپی هستند که در این نوع دریچه ها در انتهای خود دارای یک سوپاپ پلاستیکی هستند که بصورت نیمه بریده شده میباشند و بعد از باد کردن باد بوسیله بادی که در پشت این دریچه جمع میگردد تا حد زیادی برمیگردند در هنگام باد کردن این مدل از تشک های بادی باید دقت شود که نوک پمپ باد مناسب با سایز دریچه این تشک انتخاب گردد تا بتواند دریچه را رو به عقب فشار دهد.
در مدل دریچه های سوپاپ دار یک دریچه سوپاپی در داخل تشک وجود دارد و بیرون تر از این دریچه یک دریچه پیچی و یا فشاری وجود دارد، هنگامیکه پمپ باد را بداخل دریچه بیرونی میاورید با فشار پمپ باد سوپاپ داخلی روبه عقب میرود و باد از کناره ها بداخله تشک وارد میشود، همزمان با قطع کردن باد سوپاپ به جای خود بر میگردد و خروج هوا را تقریبا مسدود میکند. با بستن دریچه بیرونی خروجی هوا مسدود میگردد.
میزان باد کردن تشک بادی به دلخواه مشتری میباشد ولی باید دقت کرد که این میزان برای پمپ برقی اینتکس تعریف شده است و تقریبا تا حد 80 درصد تشک را باد میکند، بعد از اینکه وزن خوده شخص روی تشک میاید تقریبا تشک تا 90 درصد فشار را متحمل میشود ولی در پمپ های بادی دستی و پدالی این میزان تعریف نشده است و باید تاحدی باد شوند که به تشک بادی شما فشار وارد نکرده تا تشک دچاره تغییر شکل و ترکیدگی لایه های داخلی نشود، در حقیقت وقتی که تشک شما شکله خود را پیدا کرد و با فشار دسته شما بگوشه تشک بدنه تشک براحتی عقب جلو رفت و بازی کرد دیگر کافیست. با خابدن شما روی تشک بادی خود تشک با لایه هایی که دارد این باد را بین خود تقسیم کرده و از این بازی بادی که در گوشه تشک با دست شما صورت گرفت بسیار کاسته میشود.

تشک بادی

یکشنبه, 14 شهریور 1395 ساعت 12:18

نحوه خالی کردن باد تشک بادی

1- در تشک هایی که دریچه آنها از نوع پستونکی میباشد باید قسمت پایین پستونک که به تشک نصب است فشار داده شود تا سوپاپ پلاستیکی به عقب برود و باد بیرون بیاید و این سوپاپ باید تا خالی شدن کامل باد تشک نگه داشته شود.
2-تشک های بادی ای که دارای دریچه پیچی هستند با پیچاندن دریچه کله سوپاپ و دریچه پیچی با یکدیگر در میایند و باد کاملا خالی میشود ولی در مدل دریچه فشاری باید دو ضامن که در سمت چپ و راست دریچه است را رو به داخل فشار داد و سپس سوپاپ و دریچه با یکم فشار به بیرون براحتی در میایند وکل باد خالی میشود.

تشک بادی

یکشنبه, 14 شهریور 1395 ساعت 12:12

انواع تشک بادی

انواع تشک بادی:
تشک بادی کودک یا نوجوان
تشک بادی بزرگسال
تشک بادی چند کاره
تشک بادی روی آب
تشک بادی کمپینگ

تشک بادی                                 تشک بادی                            تشک بادی                               تشک بادی

یکشنبه, 14 شهریور 1395 ساعت 12:07

دلایل اختلاف قیمت تشک بادی و تخت بادی

دقت کنید تشک بادی و تخت بادی (تخت خواب بادی) دارای چند تفاوت میباشند:
اول اینکه تشک بادی دارای ارتفاع کوتاه تری نسبت به تخت بادی است که این ارتفاع معمولا یک لایه میباشد ولی یک تخت بادی تا چهار لایه نیز میتواند ارتفاع داشته باشد.
ارتفاع یک تشک بادی بگونه ای است که آن را میتوان روی یک تخت خواب معمولی گذاشت ولی تخت بادی چون بلند است نیازی با این ارتفاع ندارد.
حجم باد یک تشک بادی نسبت به تخت بادی بسیار کمتر است.

تخت بادی        تشک بادی

یکشنبه, 14 شهریور 1395 ساعت 12:03

تشک بادی

دلایل استفاده از تشک بادی :

1-تشک بادی وزن سبکی دارد و به راحتی میتوان آن را برای سفر نیز استفاده کرد.
2-تشک بادی حجم آن نیز قابل تغییر است و برای نگه داری آن نیاز به فضای زیادی نیست و به راحتی میتوان باد آن را خالی کرد و در منزل نگه داری کرد.
3-تشک بادی دارای سطح لطیفی از مخمل است و ضد تعریق است .
4-تشک بادی به دلیل بافت ها و محافظ جداگانه ای که در بین لایه هایش است جزو تشک های طبی به حساب می آید و بسیاری از پزشکان این نوع تشک ها را پیشنهاد میکنند

تشک بادی

تشک بادی همانطور که از اسم آن بر می آید تشکی است که با باد پر شده و دارای ارتفاع از سطح زمین می باشد. تشک بادی دارای سطح لطیفی از جیر بوده و کاملا ضد تعریق می باشند. قابل استفاده در منزل ویلا و محل کار و حتی در سفر می باشند و در ضمن به دلیل بافت ها و محافظ جداگانه ای که در بین لایه هایشان است جزو تشک های طبی می باشند و بسیاری از پزشکان آنها را تائید می کنند و حتی در بسیاری از مراکز درمانی نیز پیشنهاد می گردند.
ویژگی های تشک بادی 
- سبک و قابل حمل برای استفاده در سفر، چادر، کوهپیمایی و طبیعتگردی
- تشکی نرم و راحت برای زیر کیسه خواب
- دارای سطحی مشبک و موجدار برای جلوگیری از لغزش در هنگام خواب
- کاملا طبی
- ساخته شده از PVC مستحکم و آزمایش شده
- دریچه با ویژگی دمیدن و تخلیه باد سریع


تشک بادی به دلیل وزن سبکی که دارند بهترین گزینه برای افرادی است که با حجم زیاد دیگر تشک ها مشکل دارند و نمی خواهند فضای اضافی برای نگهداری تشک های دیگر در منزل داشته باشند و برای مهمانان می توان از این تشک بادی شیک استفاده کرد. تشک بادی اینتکس از جنسی مرغوب و با دوام تهیه شده است و با توجه به وزن بسیار پایین می توانند همراه مناسبی در منازل، مسافرتها، کمپینگ و چادرهای مسافرتی باشند.

تشک بادی
 

صفحه1 از2

 

بالا

تشک بادی

تخت بادی

استخربادی

    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

    
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...