zafari

zafari

سه شنبه, 09 آذر 1395 ساعت 13:30

استفاده از تخت بادی در زمستان

تخت بادی

با توجه به اینکه امسال سرمای زمستان بسیار زودرس بوده و به سرعت یخبندان شده است و اگر خانه شما آپارتمانی است و کف ساختمان شما دارای سیستم گرمایش از کف نیست بهترین راه حل برای جلوگیری از سرماخوردگی و گرفتگی عضلات این است که شب ها به جای استفاده از تخت عادی از تخت بادی مخملی استفاده کنید یا همچنین می توانید از تشک بادی استفاده کنید زیرا همانطور که می دانید تخت بادی و تشک بادی از جنس pvc ساخته شده اند که نوعی پلاستیک است و گرما را به راحتی از خود عبور نمی دهد و باعث می شود از سر شب که بر روی تخت بادی و یا تشک بادی می روید سرما را احساس نکنید یکی دیگر از ویژگی های تخت بادی و تشک بادی که باعث می شود به سرعت گرما را انتقال ندهد این است که لایه های داخلی تخت بادی و تشک بادی از هوا پر شده است که خود عاملی برای عایق بودن تخت بادی و تشک بادی در برابر گرما است.


از تخت بادی و تشک بادی در سفر نیز به دلیل وزن پایین و حجم کم آن می توانید استفاده کنید و همچنین تخت بادی و تشک بادی به دلایلی که در بالا ذکر شد می تواند وسیله ای مناسب برای جلوگیری از سرماخوردگی باشد و نیز از گرفتگی عضلات شما نیز جلوگیری می کند.


نکات استفاده از تخت بادی در زمستان :
در فصل زمستان باید مقداری فشار هوای داخل تخت بادی و تشک بادی را افزایش دهید زیرا سرمای هوا باعث انقباض تشک بادی و تخت بادی می شود و همچنین باید اطمینان حاصل کنید که تخت بادی و تشک بادی زیر پنجره یا جایی نیست که باران به آن نفوذ کند. برای استفاده از تخت بادی و تشک بادی در فصل زمستان باید توجه داشته باشید که وسایل گرمایشی را زیاد به تخت بادی و تشک بادی نزدیک نکنید زیرا ممکن است باعث سوختگی تخت بادی و تشک بادی شود.

تشک بادی
تشک بادی
چهارشنبه, 03 آذر 1395 ساعت 13:33

ترامپولین

تشک بادی

ترامپولین در واقع نام یکی از رشته های ورزشی ژیمناستیک است. ترامپولین در زبان عام به تشک بادی پرش گفته می شود ولی ترامپولین به وسیله هایی که از جنس pvc و فلز بوده نیز گفته میشود که ایننوع کوچک آن بیشتر جهت تفریح در منزل استفاده می شود اما ترامپولینی که تشک بادی گفته می شود در ورزش ها بکار می رود و معمولا به صورت انفرادی و یا به صورت دو نفره روی آن بازی می کنند. ویژگی مهم این نوع تشک بادی این است که بدنه آن از جنس pvc تقویت شده است و در اثر فشار بالا پایین پریدن سوراخ نمی شود.


بر اساس تحقیقات انجام شده در یکی از دانشگاههای ایتالیا تمرینات ژیمناستیک بر روی ترامپولین باعث کاهش وزن و افزایش تراکم استخوتان ها می شود.این ورزش باعث افزایش ضربان قلب شده و و تمرینی عالی برای قلب و مغز است و باعث کاهش وزن نیز می شود به طوری که با روزی 20-30 دقیقه پریدن بر روی ترامپولین شاهد کاهش وزن خواهید بود از دیگر مزایای این ورزش می توان به تقویت مفاصل و تاندون ها می شود. پس اگر به فکر خرید و سیله ای هستید که هم تفریح باشد و هم وسیله ورزش بهترین گزینه مناسب برای شما تشک بادی ترامپولین است زیرا ابن تشک بادی را هم به عنوان تفریح بکار می رود و هم برای ورزش های جهانی و المپیکی.

تشک بادی ترامپولین
تشک بادی ترامپولین
شنبه, 29 آبان 1395 ساعت 08:21

تشک بادی جامپینگ

همانطور که در مطالب قبلی بیان کردیم تشک بادی در انواع مختلفی تولید میشود و کاربرد های زیادی دارد که یکی از این کاربرد ها تشک بادی جامپینگ لست که بیشتر برای بازی بچه ها بکار می رود این نوع محصول از جنس pvc بوده و کف آن از چندین لایه تولید شده تا در برابر ضربات بالا و پایین پریدن کودکان مقاوم باشد از دیگر ویژگی های این محصول می توان این را بیان کرد که این محصول دارای بدنه پلاستیکی است که هم می تواند بعنوان استخر بادی توپ استفاده شود هم بعنوان تشک بادی جامپینگ علاوه بر این دیواره تشک بادی جامپینگ که از جنس pvc است هم به عنوان حفاظ کاربرد دارد که باعث میشود کود شما به راحتی از داخل تشک بادی به بیرون نرود و یا درصورت بالا پایین پریدن از تشک بادی خارج نشود.


ویژگی های تشک بادی جامپینگ


این نوع محصول از جنس pvc تقویت شده و چند لایه است که در برابر ضربات مقاوم است و همچنین کف این تشک بادی از دو یا سه لایه بادی تشکیل شده که باعث میشود نیروی حاصل از بالا و پایین پریدن در تمام سطح تشک بادی پخش شود و نیروی عکس العمل آن به کودک اسیب نزند.از دیگر ویژگی های این تشک بادی می توان این را بیان کرد که این تشک بادی در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید میشود که باعث جذابیت آن میشود و نیز کودک را به خود جذب می کند. یکی دیگر از ویژگی های این تشک بادی حفاظ ها و دیواره های اطراف آن است که باعث میشود کودک از داخل آن به بیرون پرتاب نشود و همچنین به راحتی در ان بازی کند .این تشک بادی دارای وزن بسیار پایینی است و به راحتی می توان آن را به همه ججا حمل کرد و همچنین به راحتی راه اندازی می شود و تنها در عرض چند دقیقه می توان با استفاده از پمپ بادی برقی و یا پمپ دستی باد کرد و استفاده کرد.
نکته مهم در استفاده این محصول این است که باید بعد از استفاده باد آن را خالی کرده و در جایی دور از نور آفتاب نگهداری کرد زیرا نور آفتاب حاوی اشعه ماورای بنفش است که می تواند از عمر تشک بادی بکاهد پس باید بعد از تفریح و استفاده باد تشک بادی جامپینگ را خالی کرده و در منزل نگهداری کنید.

تشک بادی
تشک بادی

یکشنبه, 02 آبان 1395 ساعت 11:52

استفاده از تخت بادی

تخت بادی

تخت بادی مزایای زیادی دارد که در ادامه به برخی از این مزایای تخت بادی اشاره میکنیم و نیز مواردی که باید رعایت کنید تا تخت بادی شما عمر طولانب تری داشته باشد .
مزایای تخت بادی :
1-تخت بادی دارای حجم بسایر کمی قبل از باد شدن است.
2-تخت بادی قیمت مناسبی دارد.
3-تخت بادی تنوع اندازه زیادی دارد.
4-جاگیر نبودن : تخت بادی را به راحتی می توان پس از استفاده باد آن را خالی کرد و در کمد نگه داری کرد و با توجه به ساختمان های امروزه که همگی آپارتمانی هستمند و مساحت کمی دارند به راحتی می توان از تخت بادی استفاده کرد.
5-تخت بادی دارای حجم و وزن بسیار کمی است و به راحتی قابلیت جابجایی دارد .
در زمان استفاده از تخت بادی باید توجه داشته باشید که پریدن ناگهانی بر روی تخت بادی ممکن است باعث آسیب دیدن لایه های داخلی تخت بادی شود و نیز هنگام استفاده از تخت بادی بایدمواظب باشید که آب بر روی تخت بادی نریزد و نیز و سایل تیز و برنده را در نزدیکی تخت بادی قرار ندهید و از آن در مقابل آتش و حرارت نیز باید محافظت کنید.

تخت بادی
تخت بادی
یکشنبه, 02 آبان 1395 ساعت 10:38

تشک بادی روی آب

تشک بادی

تشک بادی روی آب از لحاظ ساختار مشابه تشک بادی معمولی است ولی تفاوت آن در این است که تشک بادی معمولی سطح رویی آن مخملی است و گاهی اوقات آب در ان نفوذ میکنید اما تشک بادی روی آب سطح رویی آن از جنس پلاستک و پی وی سی می باشد که باعث می شود آب به داخل ان نفوذ نکند و به راحتی روی آب معلق بماند . در ادامه با این نوع تشک بادی بیشتر آشنا می شویم.


تشک بادی روی آب  میتواند یک وسیله مهیج و سرگرم کننده و حتی بسیار لذت بخش جهت بازی های آبی و تفریحات آبی باشد هنگامی که فرد از این تشک ها استفاده میکند و روی آب معلق میباشد حس بسیار خوبی به او دست میدهد و اصولا شناور بودن بر روی آب میتواند حس بسیار خوبی را به انسان منتقل کند و ساعات و لحظات شادی را برای فرد به ارمغان بیاورد ، تشک بادی روی آب با برند های چون بست وی ، اینتکس ، ریلکس ، سویلور ، و ... تولید و ساخته میشوند اما در نهایت این اینتکس است که در این زمینه حرف اول را زده و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است ، این محصولات برای رده های سنی مخنلفی عرضه میشوند ، کودکان ، بزرگسالان ، وزن آنها بسیار کوچک و سبک است و به لحاظ حجمی فضای بسیار کمی را اشغال میکنند. نوع جنس بکار رفته در آنهای وی سی میباشد و از چندین محفظه جداگانه باد شده و امنیت بالایی دارند.


پس اگر در خانه خود استخر دارید و یا استخر بادی خریده اید و می خواهید به راحتی روی آب شناور بمانید و یک روز تعطیل را به طور کامل روی آب ریلکس کنید بهترین گزینه برای شما تشک بادی روی آب است . تا به راحتی به وسیله ی آن روی آب شناور بمانید و می توانید راحت آفتاب بگیرید و ریلکس کنید.

 

تشک بادی
تشک بادی
یکشنبه, 02 آبان 1395 ساعت 10:20

استخر بادی (وان بادی)

استخر بادی

وان بادی در اصل یک نوع استخر بادی است که حجم ان کمتر شده و به راحتی در حمام می توانید آن را راه اندازی کنید و از آن استفاده کنید بدون اینکه جای زیادی بگیرد. وان های حمام بادی بیشتر در داخل حمام منزل کاربرد دارد و از کیفیت های بسیار بالایی برخوردار هستند ، با خرید وان بادی دیگر نیازی به هزینه های اضافی و یا مصالح ساخت وان نیست ، با کمترین هزینه و زمان در مدت 10 دقیقه میتوانید یک وان بسیار عالی و در عین حال زیبا در داخل حمام خود راه اندازی کنید.


ویژگی برتر اینگونه وان ها باز و بسته کردن آنهاست که در کوتاه ترین زمان ممکن پر و خالی از هوا میشوند ، نوع جنس آنها بسیار مقاوم میباشد و درصد آسیب پذیری آن هم بسیار کم میباشد ، استفاده از وان های بادی اینتکس با آب گرم بسیار لذت بخش است و از نظر پزشکی نیز مورد تایید برای بیمارانی که از دیسک کمر ، استخوان درد ، و درد مفاصل رنج میبرند مناسب است .

شرکت اینتکس مرکز پخش و بزرگترین فروشگاه اینترنتی تخصصی محصولات بادی و وانهای بادی در ایران. وان سرامیکی و وان حمام سنتی نیز امروزه به دلیل هزینه بالا و طراحی و زمان ساخت آن بسیار زمانگیر و پر هزینه است ، با داشتن یک وان بادی اینتکس و نصب آن در حمام منزل خود میتوانید به همان اندازه بهره ببرید و در عین حال در صورت نقل مکان آنرا با خود به منزل جدید انتقال دهید ، از ویژگی های اینگونه وان های حمام بادی باید به سبکی آن ، اشکال و طراحی زیبای آنها و از طرفی استحکام آنها اشاره کرد ، که میتواند پاسخگوی واقعی نیازتان در منزل شخصی باشد.
اگر تابحال به دنبال این بوده اید که در منزل خود وان حمام درست کنید ولی هزینه آن برایتان بالا بوده و یا مشکل کمبود جا داشته اید بهترین گزینه برای شما استخر بادی و یا وان بادی و حمام است .

 

چهارشنبه, 07 مهر 1395 ساعت 06:12

تخت بادی چند کاره

این نوع تخت های بادی کاربرد زیادی دارند که از آن ها می توان در منزل ، دفتر کار ، ویلا و در دیگر جاها استفاده کرد ،
از سایر مزیت های تخت بادی چندکاره میتوان به نرم و راحت بودن آن ، قابلیت چند کاره بودن آن ، سبک بودن و قیمت مناسب و ارزان آنها اشاره کرد ، که بسیار بهتر و به صرفه تر هستند.تخت بادی چندکاره بهترین و ارزانترین وسیله ای است که میتوان آن را در منزل برای رفع خستگی ، دفتر کار ، و یا مسافرت استفاده کرد همچنین از نظر حمل و نقل نیز بسیار سبک و کمجا است و میتوان آنرا براحتی در داخل یک ساک کوچک و یا کیف دستی جای داد ، از ویژگی های این نوع تخت بادی محصولات باید به راحتی آن ، طبی بودن آن ، سبک بودن و قیمت مناسب آنها اشاره کرد.شرکت اینتکس مرکز فروش و نمایندگی فروش تخت بادی در ایران با بیش از 20 نمونه از محصولات مرغوب و با کیفیت. اخیرا نیز شرکت های مختلفی اقدام به تولید کاناپه های بادی تاشو در رنگها و اشکال گوناگون و طرح های بسیار زیبا کرده و به زودی به بازار فروش ایران نیز خواهد رسید. ازلحاظ هزینه میتوان گفت یکی از بهترین گزینه ها دسته بادی است که تا به امروز توانسته است جایگاه بسیار بالایی را در میان محصولات مشابه خود را پیدا کند و اکثریت مردم به اینگونه کالا ها روی آورده و تمایل به خرید آنرا دارند دلیل آن هم قیمت ارزان آن ، راحتی منحصر بفرد آن ، سبکی و قابل حمل بودن آن ، و از همه مهمتر شکل ظاهری آن است که میتواند اولین انتخاب مردم باشد.

تخت بادی

تخت بادی

چهارشنبه, 07 مهر 1395 ساعت 06:08

تشک بادی مواج

این نوع تشک های بادی به نام تشک بادی مواج بیمار و زخم بستر معروف هستند که در ادامه به معرفی بیشتر این نوع از تشک بادی می پردازیم . از تشکهای مواج برای افرادی که قطع نخاع شده و یا در بستر بیماری تحرکی ندارند و افراد مسن جهت جلوگیری از آسیب دیدگی پوستی و زخم بستر ، فروش انواع تشک بادی زخم بستر طبی جهت بیماریهای پوستی و جهت بهبود و درمان بیماریهای لگن و سایر امراض از این قبیل جهت مصرف افراد مسن و کسانی که توانایی حرکت را ندارند .

تشک بادی

تشک بادی 

چهارشنبه, 07 مهر 1395 ساعت 05:58

لوازم جانبی استخر بادی

استخر های بادی دارای وسایل جانبی هستند که معمولا همراه استخر بادی به فروش میرسند و حتما برای راه اندازی استخر بادی باید آنها را تهیه نمایید چون در استخر بادی های بزرگ که شامل استخر بادی ویلایی و حیاطی میشوند نیازمند پمپ تصفیه آب هستید تا استخر بادی شما سریع جلبک نگیرد و کثیف نشود .
وسایل جانبی استخر بادی :
1-پمپ تصفیه آب استخر بادی
2- روکش های استخر بادی
3- پایه های استخر بادی
4- نردبان استخر بادی
باید اشاره کرد انواع پمپ تصفیه آب استخر های آماده با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند که از مهمترین آنها به نحوه تصفیه آب بایید پرداخت: بعضی از این مدل های پمپ تصفیه آب را در فیلتر های کاغذی تصفیه میکنند که به پمپ تصفیه فیلتر کارتریجی معروفند که خود این پمپ ها در سه مدل یک تیکه که بسیار ساده بوده، دو تکه که تایمر دار میباشند و سه تکه که با تنظیم کننده کلر تولید میشود، نوع دوم این پمپ های تصفیه که امروزه پرطرفدار ترین مدل آن میباشند با عنوان پمپ تصفیه با فیلتر شنی یا سیلیس معروف شده اند که توان تصفیه بالایی داشته و آب استخر بادی آماده را به بهترین شکل ممکن توسط شن مخصوص سیلیس تصفیه میکنند .

استخر بادی

استخر بادی 

سه شنبه, 23 شهریور 1395 ساعت 10:38

انواع استخر بادی

یکی دیگر از محصولات شرکت اینتکس استخر بادی است که در دو سایز استخر بادی خانوادگی و استخر بادی کودک میباشد . جنس استخر بادی معمولا از نوع پی وی سی میباشد و انواع مختلفی دارد که آنها را در ادامه برمیشماریم :
1-استخر بادی کودک
2-استخر بادی خانوادگی
3-استخر بادی مربعی
4-استخر بادی سفینه
5-استخر بادی نوجوانان
6-استخر بادی روکش دار
این نوع استخر ها نیز میتوانند در سایز ها و ابعاد گوناگون باشند .برای خرید یک استخر بادی حتما بفضایی که برای نصب و راه اندازی این استخر ها مورد نیاز است دقت شود، استخر های بادی کوچک را تقریبا در هر فضایی میتوان استفاده کرد ولی استخر های بادی خانوادگی را باید حتما در فضایی که به ابعاد


استخر بادی


فشاری وارد نشود نصب کرد.

استخر بادی
استخر بادی
صفحه1 از2

 

بالا

تشک بادی

تخت بادی

استخربادی

    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

    
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...