سه شنبه, 09 آذر 1395 ساعت 13:30

استفاده از تخت بادی در زمستان

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تخت بادی

با توجه به اینکه امسال سرمای زمستان بسیار زودرس بوده و به سرعت یخبندان شده است و اگر خانه شما آپارتمانی است و کف ساختمان شما دارای سیستم گرمایش از کف نیست بهترین راه حل برای جلوگیری از سرماخوردگی و گرفتگی عضلات این است که شب ها به جای استفاده از تخت عادی از تخت بادی مخملی استفاده کنید یا همچنین می توانید از تشک بادی استفاده کنید زیرا همانطور که می دانید تخت بادی و تشک بادی از جنس pvc ساخته شده اند که نوعی پلاستیک است و گرما را به راحتی از خود عبور نمی دهد و باعث می شود از سر شب که بر روی تخت بادی و یا تشک بادی می روید سرما را احساس نکنید یکی دیگر از ویژگی های تخت بادی و تشک بادی که باعث می شود به سرعت گرما را انتقال ندهد این است که لایه های داخلی تخت بادی و تشک بادی از هوا پر شده است که خود عاملی برای عایق بودن تخت بادی و تشک بادی در برابر گرما است.


از تخت بادی و تشک بادی در سفر نیز به دلیل وزن پایین و حجم کم آن می توانید استفاده کنید و همچنین تخت بادی و تشک بادی به دلایلی که در بالا ذکر شد می تواند وسیله ای مناسب برای جلوگیری از سرماخوردگی باشد و نیز از گرفتگی عضلات شما نیز جلوگیری می کند.


نکات استفاده از تخت بادی در زمستان :
در فصل زمستان باید مقداری فشار هوای داخل تخت بادی و تشک بادی را افزایش دهید زیرا سرمای هوا باعث انقباض تشک بادی و تخت بادی می شود و همچنین باید اطمینان حاصل کنید که تخت بادی و تشک بادی زیر پنجره یا جایی نیست که باران به آن نفوذ کند. برای استفاده از تخت بادی و تشک بادی در فصل زمستان باید توجه داشته باشید که وسایل گرمایشی را زیاد به تخت بادی و تشک بادی نزدیک نکنید زیرا ممکن است باعث سوختگی تخت بادی و تشک بادی شود.

تشک بادی
تشک بادی
خواندن 87 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « استفاده از تخت بادی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

بالا

تشک بادی

تخت بادی

استخربادی

    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

    
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...